منو

درباره ما

شرکت نوآوران صنعت الکترونیک قم با هدف بزرگ اشتغالزایی و ایجاد بستری مناسب در زمینه رشد و گسترش صنعت نور و روشنایی در تاریخ 1387/05/13 ثبت و راه اندازی شد.در تاریخ 1387/10/4 با نصب و راه اندازی 4 خط تولید فعالیت خود را رسماَ آغاز کرده و بر پایه دست یابی نهایی به فن آوری تولید لامپ های کم مصرف (CFL ,LED)شکل گرفته است .در این راستا با هدف گذاری های کوتاه ، میان و بلند مدت برنامه ریزی لازم جهت نیل به هدف نهایی صورت پذیرفته وتولید به صورت مونتاژ لامپ های کم مصرف (CFL)نخستین گام حرکت در این مسیر بوده است. لذا این شرکت کار خود را با راه اندازی 4 خط تولید مجزا در سال 1387 آغاز نموده است . خطوط تولید قابلیت تولید روزانه 50,000 عدد را در یک شیفت داردکه این امر موجب ایجاد اشتغال برای نیروهای ساده و متخصص جویای کار شده است.

درحال حاضر، شرکت نوآوران صنعت در 3 زمینه اصلی ذیل به فعالیت مشغول است که عبارتند از:

  1. مونتاژ لامپهای کم مصرف و LED: این شرکت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ، به منظور پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان بخش های مختلف وارد عرصه تولید انواع لامپ های کم مصرف،LED، فلورسنت FPL,FML,T5 شده است و تلاش می نماید تا با ارائه محصولات با کیفیت برتر در جهت اخذ استانداردهای ملی ایران و سایر تائیدیه ها گام برداردو تا کنون توانسته است در این زمینه اقدامات موثری را انجام دهد.
  2. تولید گس تیوب لامپ کم مصرف: این شرکت در تاریخ 1388/11/11 موفق به کسب جواز تاسیس در زمینه تولید تیوب لامپ کم مصرف گردید که هم اکنون در زمینی به مساحت 14280 متر مربع در حال احداث و راه اندازی می باشد.
  3. تولید لامپ LED: با توجه به توسعه روز افزون مصارف لامپهای LED و همچنین نور دهی مناسب و طول عمر بالای آن، این شرکت درحال برنامه ریزی وایجاد زمینه تولید (عمق ساخت )لامپهای LED و LVD در آینده ای نزدیک می باشد، که این امر تحول بزرگی در صنعت روشنایی کشور خواهد بود.

این شرکت نوآوران درصدد است تا با ارائه محصولات با کیفیت برتر، در جهت استقرار سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) واخذ استانداردهای ملی ایران گام بردارد؛ و در همین راستا تلاش می نماید تا با تجهیز آزمایشگاه های خود به مدرن ترین دستگاه های آزمون در صنعت لامپ، علاوه بر تطبیق محصولات با استانداردهای موجود، به عنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد، خدمات تست را نیز ارائه نماید.